Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
ziphi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän ziphi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Vihollinen porteilla (2001)
(Enemy at the Gates)
7
13 ja risat (2004)
(13 Going on 30)
7
Peter Pan (2003)
7
Sävel ja sanat (2007)
(Music and Lyrics)
7
Ensimmäinen yhteys (1997)
(Contact)
7
Truman Show (1998)
(The Truman Show)
7
Viimeinen lohikäärme (1996)
(Dragonheart)
7
Casanova (2005)
7
Sademies (1988)
(Rain Man)
7
Herrasmiesliiga (2003)
(The League of Extraordinary Gentlemen)
7
Prinsessa Ruusunen (1949)
7
Crash (2004)
7
Kuningas Arthur (2004)
(King Arthur)
7
Paycheck (2003)
7
The Birdcage - lainahöyhenissä (1996)
(The Birdcage)
7
The Matrix Revolutions (2003)
7
Ansa viritetty (1999)
(Entrapment)
7
Twister (1996)
7
The Departed (2006)
7
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
7
1
... 26 ...
103
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute