Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
ziphi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän ziphi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Brokeback Mountain (2005)
7
Kuka sanoo tahdon (1997)
(My Best Friend's Wedding)
7
Spy Kids (2001)
7
Finding Neverland - tarinan lähteillä (2004)
(Finding Neverland)
7
Vaarallinen tehtävä III (2006)
(Mission: Impossible III)
7
Aina eka kerta (2004)
(50 First Dates)
7
007 - Casino Royale (2006)
(Casino Royale)
7
Pelastuspartio Bernard ja Bianca (1977)
(The Rescuers)
7
Miami Vice (2006)
7
Leijonakuningas 2: Jylhäkallion ylpeys (1998)
(The Lion King II: Simba's Pride)
7
Kulti, kutistin kakarat (1989)
(Honey, I Shrunk the Kids)
7
Flightplan (2005)
7
Kuningatar (2006)
(The Queen)
7
Marie Antoinette (2006)
7
Spanglish - käännöskukkasia (2004)
(Spanglish)
7
Klik! (2006)
(Click)
7
Batman ja Pakkasherra (1998)
(Batman & Mr. Freeze: SubZero)
7
Ankronikka: Kadonneen lampun metsästäjät (1990)
(DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp)
7
Don Juan DeMarco (1995)
7
The Break-Up (2006)
7
1
... 25 ...
103
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute