Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Kaufmania
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Kaufmania arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
8
The Fifth Element - puuttuva tekijä (1997)
(The Fifth Element)
8
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
8
Tappajahai (1975)
(Jaws)
8
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
8
Thelma ja Louise (1991)
(Thelma & Louise)
8
Vain muutaman dollarin tähden (1965)
(Per qualche dollaro in più)
8
Kellopeliappelsiini (1971)
(A Clockwork Orange)
8
Nousukausi (2002)
8
Hillsiden kuristaja (2004)
(The Hillside Strangler)
8
Prozac Nation (2001)
8
The Gathering (2002)
8
Koneenkäyttäjä (2004)
(The Machinist)
8
The Rock - paluu helvettiin (1996)
(The Rock)
8
Verkossa (1994)
(Disclosure)
8
Kultajuna (1979)
(The First Great Train Robbery)
8
Rocky (1976)
8
Armoton (1992)
(Unforgiven)
8
Anna hyvän kiertää (2000)
(Pay It Forward)
8
Bridget Jones - elämäni sinkkuna (2001)
(Bridget Jones's Diary)
8
1
... 9 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute