Yläpalkki
Yläpalkki
Kaufmania
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Kaufmania arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
8
8
Hyvät, pahat ja rumat (1966)
(Il buono, il brutto, il cattivo)
8
8
Amerikan Psyko (2000)
(American Psycho)
8
8
8
Täydellinen rikos (1954)
(Dial M for Murder)
8
8
Taru sormusten herrasta: Kaksi tornia (2002)
(The Lord of the Rings: The Two Towers)
8
Aikamatka (2003)
(Timeline)
8
Uhrijuhla (1973)
(The Wicker Man)
8
Hurja joukko (1969)
(The Wild Bunch)
8
8
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
8
Terminator 2 - tuomion päivä (1991)
(Terminator 2: Judgement Day)
8
Pienet soturit (1998)
(Small Soldiers)
8
8
8
Pää pinnalle (1996)
(Head Above Water)
8
previous
1 ... 8 ... 34
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja