Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Kaufmania
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Kaufmania arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
007 - Octopussy (1983)
(Octopussy)
8
Mies ja alaston ase 2 1/2 (1991)
(The Naked Gun 2½: The Smell of Fear)
8
Reservoir Dogs (1992)
8
Julmia aikeita (1999)
(Cruel Intentions)
8
Teini-ikäiset mutantti-ninja kilpikonnat (1990)
(Teenage Mutant Ninja Turtles)
8
Lötköjen yö (1986)
(Night of the Creeps)
8
Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze (1991)
8
Dracula (1931)
8
Rita Hayworth - avain pakoon (1994)
(The Shawshank Redemption)
8
Rockyn uusintaottelu (1979)
(Rocky II)
8
Mies ja alaston ase 33 1/3 - viimeinen solvaus (1994)
(Naked Gun 33 1/3: The Final Insult)
8
Kummisetä III (1990)
(The Godfather: Part III)
8
Sleepers - katuvarpuset (1996)
(Sleepers)
8
X-Men (2000)
8
Päätön ratsumies (1999)
(Sleepy Hollow)
8
Amores perros (2000)
8
Melkein julkkis (2000)
(Almost Famous)
8
Ghostbusters - haamujengi (1984)
(Ghostbusters)
8
Kill Bill: Vol. 2 (2004)
8
Psyko (1960)
(Psycho)
8
1
... 6 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute