Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Kaufmania
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Kaufmania arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Naisen tuoksu (1992)
(Scent of a Woman)
9
Elämäni John Malkovichina (1999)
(Being John Malkovich)
9
Phone Booth (2002)
9
Tanssii susien kanssa (1990)
(Dances with Wolves)
9
Austin Powers ja Kultamuna (2002)
(Austin Powers in Goldmember)
9
Virgin Suicides - kauniina kuolleet (1999)
(The Virgin Suicides)
9
Viiltäjä (2001)
(From Hell)
9
Beetlejuice (1988)
9
The Big Lebowski (1998)
9
Kaasua, komisario Palmu! (1961)
8
Sphere - vieras tulevaisuudesta (1998)
(Sphere)
8
100 kimmaa (2000)
(100 Girls)
8
The Game - oletko valmis peliin? (1997)
(The Game)
8
Spun - syöksykierteessä (2002)
(Spun)
8
Kummisetä (1972)
(The Godfather)
8
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
8
American History X (1998)
8
Villit kuviot (1998)
(Wild Things)
8
Siivoton juttu (1997)
8
Vodkaa, komisario Palmu (1969)
8
1
... 5 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute