Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Kaufmania
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Kaufmania arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hollow Man - mies ilman varjoa (2000)
(Hollow Man)
4
Hal ja iso rakkaus (2001)
(Shallow Hal)
4
Badding (2000)
4
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
4
Johnny English (2003)
4
Perhe on painajainen (2000)
(Meet the Parents)
4
Tulessa syntynyt (1984)
(Firestarter)
4
Reindeer Games - pelin henki (2000)
(Reindeer Games)
4
Little Nicky (2000)
4
Harvardin varkaat (2002)
(Stealing Harvard)
4
Murhaajan sinetti (1999)
(A Twist of Faith)
4
Painajainen perheessä (2004)
(Meet the Fockers)
4
Pahat pojat (1995)
(Bad Boys)
4
Elukka (2001)
(The Animal)
4
Nunnia ja konnia (1992)
(Sister Act)
4
Rocky IV (1985)
4
Täysnuijat (1996)
(Kingpin)
"
Farrellyjen välityö, jossa tosiaan 2-3 naurut tarjoillaan.
"
4
Old School - jengi koossa (2003)
(Old School)
4
Punainen lohikäärme (2002)
(Red Dragon)
4
Hannibal (2001)
4
1
... 28 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute