Yläpalkki
Yläpalkki
Kaufmania
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Kaufmania arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
4
Hei, kuka puhuu (1989)
(Look Who's Talking)
4
4
4
4
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
4
4
4
Isku Mogadishuun (2001)
(Black Hawk Down)
4
4
Kehän kuninkaat (2000)
(Ready to Rumble)
4
Riku Rikas (1994)
(Richie Rich)
4
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
4
Poliisiopisto 6 - suuri rikosaalto (1989)
(Police Academy 6: City Under Siege)
4
4
Anakonda (1997)
(Anaconda)
4
4
Maailmojen sota (1953)
(The War of the Worlds)
4
4
Lara Croft Tomb Raider: Elämän lähde (2003)
(Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life)
4
previous
1 ... 27 ... 34
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja