Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Kaufmania
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Kaufmania arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Fahrenheit 9/11 (2004)
7
Varjojen valtakunta (2003)
(Underworld)
7
Kaunotar ja Hirviö (1991)
(Beauty and the Beast)
7
Linnut (1963)
(The Birds)
7
Halloween - naamioiden yö (1978)
(Halloween)
7
Vertigo - punainen kyynel (1958)
(Vertigo)
7
Piukat paikat (1959)
(Some Like It Hot)
7
Enkelten kaupunki (1998)
(City of Angels)
7
Syvä joki (1972)
(Deliverance)
7
Kopps (2003)
7
Chinatown (1974)
7
Saw (2004)
7
Mothman - sanansaattaja (2002)
(The Mothman Prophecies)
7
Piina (1990)
(Misery)
7
Vaaleanpunainen pantteri (1963)
(The Pink Panther)
7
Ben-Hur (1959)
7
Neljä huonetta (1995)
(Four Rooms)
7
Rakkautta vain (2003)
(Love Actually)
7
Addams Family 2 (1993)
(Addams Family Values)
7
Easy Rider - matkalla (1969)
(Easy Rider)
7
1
... 13 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute