Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Kaufmania
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Kaufmania arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Gremlins - riiviöt (1984)
(Gremlins)
7
Kananlento (2000)
(Chicken Run)
7
Hook - Kapteeni Koukku (1991)
(Hook)
7
Kummeli Stories (1995)
7
Salainen agentti 007 ja tohtori No (1962)
(Dr. No)
7
The Addams Family - perhe Addams (1991)
(The Addams Family)
7
Man on the Moon (1999)
7
Jokikyttä (1993)
(Striking Distance)
7
Highlander - kuolematon (1986)
(Highlander)
7
Valtion vihollinen (1998)
(Enemy of the State)
7
Stand by Me - viimeinen kesä (1986)
(Stand by Me)
7
Shrek 2 (2004)
7
Kourallinen dollareita (1964)
(Per un pugno di dollari)
7
Kuutamolla (2002)
7
007 - Hänen majesteettinsa salaisessa palvelussa (1969)
(On Her Majesty's Secret Service)
7
Likainen Harry (1971)
(Dirty Harry)
7
Ali G (2002)
(Ali G Indahouse)
7
Pieni suklaapuoti (2000)
(Chocolat)
7
Spy Hard - lupa läikyttää (1996)
(Spy Hard)
7
Tuulen viemää (1939)
(Gone with the Wind)
7
1
... 12 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute