Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jugetzu
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jugetzu arvostelut aikajärjestyksessä
Elokuva
Katsottu
Arvosana
Oh. What. Fun. (2025)
eilen
6
HC Andersen (2017)
7
pv sitten
7
Mr. Nobody Against Putin (2025)
3
vk sitten
7
The Old Guard 2 (2025)
3
vk sitten
2
A Complete Unknown (2024)
5
vk sitten
5
Weapons (2025)
5
vk sitten
8
A House of Dynamite (2025)
6
vk sitten
7
The Long Walk (2025)
7
vk sitten
7
The Conjuring: Last Rites (2025)
2
kk sitten
7
Viimeinen kesä (2007)
2
kk sitten
5
Perjantai on pahin 2 (2025)
(Freakier Friday)
2
kk sitten
5
The Toxic Avenger (2023)
2
kk sitten
6
Työn sankari (2008)
2
kk sitten
6
Usko Toivo (2013)
2
kk sitten
7
Rajalla (2025)
2
kk sitten
8
The Pickup (2025)
2
kk sitten
7
The Fantastic Four: First Steps (2025)
2
kk sitten
8
28 vuotta myöhemmin (2025)
(28 Years Later)
2
kk sitten
6
Death of a Unicorn (2025)
3
kk sitten
7
Mies ja alaston ase (2025)
(The Naked Gun)
3
kk sitten
5
1 ...
148
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute