Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Ephief
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Ephief arvostelut aikajärjestyksessä
Elokuva
Katsottu
Arvosana
Anna (2019)
3
kk sitten
6
Pokémon Detective Pikachu (2019)
3
kk sitten
4
Pitkä kuuma kesä (1999)
3
kk sitten
5
Kate Bush, popin rajaton taikuri (2025)
(L'odyssée musicale de Kate Bush)
3
kk sitten
5
Aurinko laskee Lemmenjoella (2025)
3
kk sitten
4
Bottoms (2023)
3
kk sitten
5
Mestaritappaja (2011)
(The Mechanic)
3
kk sitten
6
Game Night (2018)
3
kk sitten
6
Kivenpyörittäjän kylä (1995)
4
kk sitten
7
Orava (2026)
4
kk sitten
8
Priscilla - aavikon kuningatar (1994)
(The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert)
4
kk sitten
8
TJ28 (2026)
4
kk sitten
8
Picnic: In Light Invisible to the Human Eye (2026)
4
kk sitten
7
Liian sininen taivas (2026)
4
kk sitten
6
Naispaholainen (1989)
(She-Devil)
4
kk sitten
5
Placeholder (2026)
4
kk sitten
7
Ei pilata juhlia puhumalla kuolemasta (2026)
4
kk sitten
6
After Ego (2026)
4
kk sitten
6
Mirrors No. 3 (2025)
(Miroirs No. 3)
4
kk sitten
7
Shazam! Fury of the Gods (2023)
5
kk sitten
5
1
2 ...
184
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute