Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
visit0r
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän visit0r arvostelut aikajärjestyksessä
Elokuva
Katsottu
Arvosana
Minä ja pingviini (2024)
(The Penguin Lessons)
7
kk sitten
7
Our Friend (2019)
7
kk sitten
8
Demolition (2015)
8
kk sitten
7
Pitkä marssi (2025)
(The Long Walk)
8
kk sitten
7
Poliisin poika (1998)
"
Ihan hyvä, että ajat hiukan muuttuneet. Melkoista suomikarikatyyriä ysärin lopulta.
"
8
kk sitten
4
One Battle After Another (2025)
8
kk sitten
8
Jäniksen vuosi (1977)
8
kk sitten
7
Bring Her Back (2025)
8
kk sitten
6
Wallace ja Gromit: Kosto kynittävänä (2024)
(Wallace & Gromit: Vengeance Most Fowl)
9
kk sitten
7
Jay Kelly (2025)
9
kk sitten
6
Train Dreams (2025)
9
kk sitten
8
Muistojeni Julia (1977)
(Julia)
9
kk sitten
7
WarGames - sotaleikit (1983)
(WarGames)
9
kk sitten
8
Orenda (2025)
9
kk sitten
7
Elämä on juhla (2025)
9
kk sitten
6
A Walk in the Woods (2015)
10
kk sitten
7
Sotaoikeus (2023)
(The Caine Mutiny Court-Martial)
10
kk sitten
7
Side Effects (2013)
10
kk sitten
6
Mass (2021)
10
kk sitten
7
Materialists (2025)
10
kk sitten
5
1
... 4 ...
131
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute