Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
mr_orange
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän mr_orange arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kuudes aisti (1999)
(The Sixth Sense)
6
Melkein julkkis (2000)
(Almost Famous)
6
Jackie Brown (1997)
6
Peto (1995)
(Species)
6
Amistad (1997)
6
Tora! Tora! Tora! (1970)
6
Collateral - väärä aika, väärä paikka (2004)
(Collateral)
6
Pitkä kuuma kesä (1999)
6
Häälaulaja (1998)
(The Wedding Singer)
6
Hellraiser (1987)
6
Brianin elämä (1979)
(Life of Brian)
6
Kärpänen (1986)
(The Fly)
6
Viimeinen samurai (2003)
(The Last Samurai)
6
Spartacus (1960)
6
Syntynyt 4. heinäkuuta (1989)
(Born on the Fourth of July)
6
Bram Stokerin Dracula (1992)
(Dracula)
6
Hellboy (2004)
6
Starship Troopers - universumin sotilaat (1997)
(Starship Troopers)
6
Tuntematon sotilas (1955)
6
Moulin Rouge! (2001)
6
1
... 21 ...
50
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute