Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Orangi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Orangi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
8
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
8
Gladiaattori (2000)
(Gladiator)
8
Kuolleiden runoilijoiden seura (1989)
(Dead Poets Society)
8
Blade (1998)
8
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
8
Ice Age - jäätikön sankarit (2002)
(Ice Age)
8
Syntyneet tappajiksi (1994)
(Natural Born Killers)
8
Vihreä maili (1999)
(The Green Mile)
8
Kaunis mieli (2001)
(A Beautiful Mind)
8
Isku Mogadishuun (2001)
(Black Hawk Down)
8
Hämärästä aamunkoittoon (1996)
(From Dusk Till Dawn)
8
Ring (2002)
(The Ring)
8
The Blues Brothers (1980)
8
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
8
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
8
Aliens - paluu (1986)
(Aliens)
8
Seitsemän (1995)
(Se7en)
8
Happiness - onni (1998)
(Happiness)
8
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
8
1
... 3 ...
10
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute