Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Eclipser
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Eclipser arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Medusan verkko (2002)
(The Bourne Identity)
7
Terminator - tuhoaja (1984)
(The Terminator)
7
Real Steel (2011)
7
The Breakfast Club (1985)
7
Sherlock Holmes: Varjojen leikki (2011)
(Sherlock Holmes: A Game of Shadows)
7
Fight Club (1999)
7
Kellopeliappelsiini (1971)
(A Clockwork Orange)
7
David Galen elämä (2003)
(The Life of David Gale)
7
Hämärän vartija (2006)
(A Scanner Darkly)
7
Lord of War (2005)
7
Pan's Labyrinth (2006)
(El laberinto del fauno)
7
Pimeyden valtias (1987)
(Prince of Darkness)
7
The Legend of Red Dragon (1994)
(Hong Xi Guan: Zhi Shao Lin wu zu)
"
Ainakin opin että pitää tarkistaa onko levyllä alkuperäiskieli mukana kun vuokraan leffan... Ihan kiva muuten mut enkkudubit häiritsi suuresti.
"
7
Repo Man (1984)
7
Reunalla (2012)
(Man on a Ledge)
7
Babylon 5: Kokoontuminen (1993)
(Babylon 5: The Gathering)
7
Shoot 'Em Up (2007)
"
Viihdyttävä, hyvää musiikkia ja älytöntä toimintaa
"
7
Beowulf (2007)
7
Taru sormusten herrasta: Kaksi tornia (2002)
(The Lord of the Rings: The Two Towers)
7
American Gangster (2007)
7
1
... 7 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute