Yläpalkki
Yläpalkki
Eclipser
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Eclipser arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Hohto (1980)
(The Shining)
8
8
Tri Outolempi, eli: Kuinka lakkasin olemasta huolissani ja opin rakastamaan pommia (1964)
(Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb)
8
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
8
8
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
8
8
Pahuus (2003)
(Ondskan)
8
Battle Royale (2000)
(Batoru rowaiaru)
8
Pirates of the Caribbean: Maailman laidalla (2007)
(Pirates of the Caribbean: At Worlds End)
8
8
Silmänkääntäjä (2006)
(The Illusionist)
8
8
8
Dream (2008)
(Bi-mong)
8
Viisi vuodenaikaa (2003)
(Bom Yeoareum Gaeul Gyeoul Geurigo Bom)
8
8
8
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
8
8
previous
1 ... 5 ... 22
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja