Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Eclipser
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Eclipser arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Asako in Ruby Shoes (2000)
(Sunaebo)
7
RoboCop (1987)
7
Cubic (2002)
(Equilibrium)
7
Ihmeneloset (2005)
(Fantastic Four)
7
Kukkoilijat (2008)
(In Bruges)
7
Vantage Point - askeleen edellä (2008)
(Vantage Point)
7
The Man from Earth (2007)
7
Babylon 5: The Lost Tales (2007)
7
X-Men (2000)
7
Puhallus (1973)
(The Sting)
"
Ihan mukava
"
7
Puhallettu 60 sekunnissa (2000)
(Gone in Sixty Seconds)
"
Ok leffa pienellä huumorilla säväytettynä...
"
7
Hot Fuzz (2007)
"
puolet leffasta oli hauskaa ja leffa vaikutti lupaavalta mut sit vedettiin täysin överiks ja kyllästyin ihan täysin tajuttomaan äksöniin n. parissa minuutissa...
"
6
Deep Blue Sea (1999)
6
Sekaisin Marista (1998)
(There's Something About Mary)
6
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
6
The Matrix (1999)
6
Levottomat (2000)
6
Forrest Gump (1994)
6
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
6
Jurassic Park (1993)
6
1
... 11 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute