Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
surfa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän surfa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Billin ja Tedin uskomaton seikkailu (1989)
(Bill & Ted's Excellent Adventure)
2
Oma taivas (2009)
(The Lovely Bones)
2
Kuin surmaisi satakielen (1962)
(To Kill a Mockingbird)
2
Need for Speed (2014)
2
RoboCop 2 (1990)
2
Undead (2003)
1
Epic Movie (2007)
1
Rachel Getting Married (2008)
1
Avaruusboltsit (1987)
(Spaceballs)
1
Wrong Turn 3: Left for Dead (2009)
"
Jos tästä vielä elokuva huononee, niin kuinka huono se sitten on?
"
1
Strangers with Candy (2005)
1
Paris, Texas (1984)
1
Kuningaskobra (1998)
(King Cobra)
1
Ihmisjahti (2003)
(Wrong Turn)
1
Metropolis (2001)
(Metoroporisu)
1
Jackass: Numero kaksi (2006)
(Jackass Number Two)
"
"Huumoria"
"
1
Skorpionikuningas - soturin synty (2008)
(The Scorpion King 2: Rise of a Warrior)
1
Blade Runner 2049 (2017)
1
Väristyksiä (1990)
(Tremors)
"
Ei. Enää. Ikinä.
"
1
War of the Worlds 2: The Next Wave (2008)
"
Olipas kerrassaan huono :D
"
1
1
... 50
51
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute