Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
surfa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän surfa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Semi-Pro (2008)
3
Kuningatar (2006)
(The Queen)
3
Tulikuuma kaappaus (2004)
(Three Way)
3
Valentine (2001)
3
Se toinen nainen (2014)
(The Other Woman)
3
Sabotage (2014)
3
Aina vierelläsi (1998)
(Stepmom)
3
Outlander (2008)
3
A Man Apart (2003)
3
Easy Rider - matkalla (1969)
(Easy Rider)
3
Philadelphia (1993)
3
2012 (2009)
3
Vanilla Sky (2001)
3
Kummeli Stories (1995)
3
The Great Wall (2016)
3
Final Fantasy: Advent Children (2004)
(Final Fantasy VII: Advent Children)
3
Kuninkaan puhe (2010)
(The King's Speech)
3
Amadeus (1984)
3
Lay the Favorite (2012)
3
Asterix olympialaisissa (2008)
(Astérix aux jeux olympiques)
3
1
... 44 ...
51
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute