Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
surfa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän surfa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Fast & Furious 5 (2011)
(Fast Five)
4
Tähtien sota (1977)
(Star Wars)
4
Cowboys & Aliens (2011)
4
The Happening (2008)
4
Kaikki rakastavat Mandy Lanea (2006)
(All the Boys Love Mandy Lane)
4
Sivulliset uhrit (2002)
(Collateral Damage)
4
Chrissa ja koulukiusaajat (2009)
(An American Girl: Chrissa Stands Strong)
"
Kliseiden huipentuma. HD:na sentään kuvanlaatu oli kohillaan. "Jee"
"
4
And Starring Pancho Villa as Himself (2003)
4
Tappakaa Carter (1971)
(Get Carter)
4
The Artist (2011)
4
Kolme muskettisoturia (2011)
(The Three Musketeers)
4
Josie and the Pussycats (2001)
4
Attack the Block (2011)
4
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
4
007 ja Kultasormi (1964)
(Goldfinger)
4
The Transporter - välittäjä (2002)
(The Transporter)
4
Möröt vastaan muukalaiset (2009)
(Monsters vs. Aliens)
"
Hohhoi.. 3D:stä huolimatta meinasi uni voittaa leffan.. Ei näin.. Tosin nyt muistuu mieleen miksen IMAXissakaan ollut kovin vaikuttunut tästä 3D hössötyksestä joitain vuosia sitten.
"
4
Bandidas (2006)
4
Horton (2008)
(Horton Hears a Who!)
4
Man of Steel (2013)
"
Pitkä ja puuduttava.
"
4
1
... 39 ...
51
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute