Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
surfa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän surfa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Mehiläisen elokuva (2007)
(Bee Movie)
5
Lions for Lambs (2007)
5
Norbit (2007)
5
Lumottu lelukauppa (2007)
(Mr. Magorium's Wonder Emporium)
5
Joulutarina (2007)
5
Pretty Woman (1990)
5
Fool's Gold - kultaakin kalliimpaa (2008)
(Fool's Gold)
5
Viimeinen mohikaani (1992)
(The Last of the Mohicans)
5
Hellboy 2: Kultainen armeija (2008)
(Hellboy II: The Golden Army)
5
Naimalupa (2007)
(License to Wed)
5
Tuhkimotarina 2 (2008)
(Another Cinderella Story)
5
FC Venus (2005)
5
Arthur ja Minimoit (2006)
(Arthur et les Minimoys)
5
Operaatio Valkyrie (2008)
(Valkyrie)
"
Jotenkin huono. Englantia puhuvat natsit ja muutenkin kökkö toteutus.. Tsiisus..
"
5
Presidentin miehet (1976)
(All the President's Men)
5
Madagascar 2 (2008)
(Madagascar: Escape 2 Africa)
5
The Imaginarium of Dr. Parnassus (2009)
(The Imaginarium of Doctor Parnassus)
5
Robots (2005)
5
Spider-Man 3 - Hämähäkkimies 3 (2007)
(Spider-Man 3)
5
Prinsessa ja sammakko (2009)
(The Princess and the Frog)
5
1
... 33 ...
51
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute