Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Card
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Card arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Rosemaryn painajainen (1968)
(Rosemary's Baby)
8
Shaolinin 36. kammio (1978)
(Shao Lin san shi liu fang)
8
400 kepposta (1959)
(Les quatre cents coups)
8
Liftari (1986)
(The Hitcher)
8
9. komppania (2005)
(9 rota)
8
Short Cuts - oikopolkuja (1993)
(Short Cuts)
8
München (2005)
(Munich)
8
Delicatessen - herkuttelijoiden yö (1991)
(Delicatessen)
8
Viimeinen talo vasemmalla (2009)
(The Last House on the Left)
8
Marttyyrit (2008)
(Martyrs)
8
H.G Wellsin Aikakone (1960)
(H.G. Wells' The Time Machine)
8
Scream (1996)
8
Rocky (1976)
8
Smoke (1995)
8
Miehuuskoe (1967)
(The Graduate)
8
Hostel (2005)
8
Puhalluskukkapoika ja taivaankorjaaja (2002)
8
The Crow (1994)
8
Spinal Tap - Hei me rokataan! (1984)
(This Is Spinal Tap)
8
Meet the Feebles (1989)
8
1
... 9 ...
77
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute