Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Card
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Card arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Once a Thief (1990)
(Chung hang sei hoi)
7
Bambi (1942)
7
Animatrix: Toinen renessanssi osa I (2003)
(The Second Renaissance Part I)
7
Superman (1978)
7
Zardoz (1974)
7
Keskiyön pikajuna (1978)
(Midnight Express)
7
Twin Peaks: Tuli kulje kanssani (1992)
(Twin Peaks: Fire Walk with Me)
7
Erämaa syö miestä (1999)
(Ravenous)
7
Kiss of the Dragon - lohikäärmeen suudelma (2001)
(Kiss of the Dragon)
7
Animatrix: Dekkari (2003)
(A Detective Story)
7
Chaplinin Poika (1921)
(The Kid)
7
Lahjomattomat (1987)
(The Untouchables)
7
King Kong (1933)
7
Ampiainen (2003)
(Wasp)
7
Tähtien sota (1977)
(Star Wars)
7
Menetetty maa (2007)
(No Country for Old Men)
7
Audition (2000)
(Ôdishon)
7
Shallow Grave - murhaleikki (1994)
(Shallow Grave)
7
Easy Rider - matkalla (1969)
(Easy Rider)
7
Thomas Crownin tapaus (1968)
(The Thomas Crown Affair)
7
1
... 32 ...
77
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute