Yläpalkki
Yläpalkki
Card
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Card arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
7
Tappava ase (1987)
(Lethal Weapon)
7
Nöyrin palvelijanne (2003)
(Stupeur et tremblements)
7
7
Lorenzon öljy (1992)
(Lorenzo's Oil)
7
7
Tunnit (2002)
(The Hours)
7
Vihreä maili (1999)
(The Green Mile)
7
7
7
Torrente - lain tyhmä käsi (1998)
(Torrente, el brazo tonto de la ley)
7
7
7
Seksiä, valheita ja videonauhaa (1989)
(Sex, Lies, and Videotape)
7
7
Topi ja Tessu (1981)
(The Fox and the Hound)
7
Julmat, vahvat, röyhkeät (1973)
(Emperor of the North Pole)
7
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
7
Jali ja suklaatehdas (1971)
(Willy Wonka & the Chocolate Factory)
7
Paha kehä (1988)
(They Live)
7
previous
1 ... 29 ... 77
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja