Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Card
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Card arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Collateral - väärä aika, väärä paikka (2004)
(Collateral)
7
Operaatio Donnie Brasco (1997)
(Donnie Brasco)
7
Pelon kasvot (1960)
(Peeping Tom)
7
Basic Instinct - vaiston varassa (1992)
(Basic Instinct)
7
Ihmeellinen on elämä (1946)
(It's a Wonderful Life)
7
007 - Casino Royale (2006)
(Casino Royale)
7
Godzilla vs. Mechagodzilla (1993)
(Gojira VS Mekagojira)
7
Asterix valloittaa Rooman (1976)
(Les douze travaux d'Astérix)
7
Kwaidan - kauhun kasvot (1964)
(Kaidan)
7
Peto on irti (1995)
(Citizen X)
7
Epäillyt (1995)
(The Usual Suspects)
7
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
7
Rio Bravo (1959)
7
Kokki, varas, vaimo ja rakastaja (1989)
(The Cook the Thief His Wife & Her Lover)
7
Porvariston hillitty charmi (1972)
(Le charme discret de la bourgeoisie)
7
Saigon - kahden poliisin helvetti (1988)
(Off Limits)
7
Lilo & Stitch (2002)
7
Platoon - nuoret sotilaat (1986)
(Platoon)
7
Monster - Aileen Wuornos (2003)
(Monster)
7
Monster's Ball (2001)
7
1
... 27 ...
77
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute