Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Card
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Card arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
X-Men (2000)
7
Valasratsastaja (2002)
(Whale Rider)
7
The Indian Runner (1991)
7
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
7
Ko-Gals - menolippu (1997)
(Baunsu ko gaurusu)
7
007 - Elä ja anna toisten kuolla (1973)
(Live and Let Die)
7
Erämaan vangit (1971)
(Walkabout)
7
Speed - kuoleman kyydissä (1994)
(Speed)
7
Belle Epoque - muutosten aika (1992)
(Belle epoque)
7
The Weather Underground (2002)
7
Pi - usko kaaokseen (1998)
(Pi)
7
Viimeiseen hengenvetoon (1960)
(À bout de souffle)
7
Carrie (1976)
7
Paranormal Activity (2007)
7
Myrskyn ratsastajat (1991)
(Point Break)
7
Uuno Epsanjassa (1985)
7
28 viikkoa myöhemmin (2007)
(28 Weeks Later)
7
Spy Game (2001)
7
Azumi (2003)
7
Dancer in the Dark (2000)
7
1
... 22 ...
77
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute