Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Henkka_
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Henkka_ arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Resident Evil (2002)
8
Harry Potter ja Viisasten kivi (2001)
(Harry Potter and the Sorcerer's Stone)
8
Jackass -elokuva (2002)
(Jackass: The Movie)
8
Cube 2 - hyperkuutio (2002)
(Cube 2: Hypercube)
7
Terminator 2 - tuomion päivä (1991)
(Terminator 2: Judgement Day)
7
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
7
The Matrix Reloaded (2003)
7
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
7
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
7
Face/Off - kahdet kasvot (1997)
(Face/Off)
7
The Rock - paluu helvettiin (1996)
(The Rock)
7
Terminator 3: Koneiden kapina (2003)
(Terminator 3: Rise of the Machines)
7
Cube - kuutio (1997)
(Cube)
7
Yksin kotona 2 - eksynyt New Yorkissa (1992)
(Home Alone 2: Lost in New York)
7
Bruce taivaanlahja (2003)
(Bruce Almighty)
7
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
7
Sekaisin Marista (1998)
(There's Something About Mary)
7
Die Hard - koston enkeli (1995)
(Die Hard: With a Vengeance)
7
Die Hard 2 - vain kuolleen ruumiini yli (1990)
(Die Hard 2)
7
The Matrix Revolutions (2003)
7
1
... 7 ...
12
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute