Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Henkka_
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Henkka_ arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Waterworld (1995)
8
Austin Powers - kumma jätkä (1997)
(Austin Powers: International Man of Mystery)
8
007 ja Kultasormi (1964)
(Goldfinger)
8
Ace Ventura - lemmikkidekkari (1994)
(Ace Ventura: Pet Detective)
8
Kehän kuninkaat (2000)
(Ready to Rumble)
8
After the Sunset - keikka Bahamalla (2004)
(After the Sunset)
8
Poliisiopisto 7 - Moskovan keikka (1994)
(Police Academy: Mission to Moscow)
8
Psyko (1960)
(Psycho)
8
Beverly Hills kyttä III (1994)
(Beverly Hills Cop III)
8
Mortal Kombat (1995)
8
Salainen agentti 007 ja tohtori No (1962)
(Dr. No)
8
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
8
Poliisiopisto 6 - suuri rikosaalto (1989)
(Police Academy 6: City Under Siege)
8
Harry Potter ja Salaisuuksien kammio (2002)
(Harry Potter and the Chamber of Secrets)
8
Poliisiopisto 4 - korttelipoliisit (1987)
(Police Academy 4: Citizens on Patrol)
8
American Pie: The Wedding (2003)
(American Wedding)
8
007 - Rakastettuni (1977)
(The Spy Who Loved Me)
8
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
8
Big Daddy (1999)
8
Spider-Man 2 - Hämähäkkimies 2 (2004)
(Spider-Man 2)
8
1
... 4 ...
12
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute