Yläpalkki
Yläpalkki
Henkka_
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Henkka_ arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
6
6
6
6
Vaarallinen tehtävä 2 (2000)
(Mission: Impossible II)
6
Lumikki ja seitsemän kääpiötä (1937)
(Snow White and the Seven Dwarfs)
6
007 - Kun maailma ei riitä (1999)
(The World Is Not Enough)
6
6
Eläintohtori 2 (2001)
(Dr. Dolittle 2)
6
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
6
6
Painajainen Elm Streetillä (1984)
(A Nightmare on Elm Street)
6
101 Dalmatialaista (1996)
(101 Dalmatians)
6
5
Tiedän mitä teit viime kesänä (1997)
(I Know What You Did Last Summer)
5
5
5
5
Yksin kotona 3 (1997)
(Home Alone 3)
5
Tosinuija ja vielä nuijempi - kun Harry tapasi Lloydin (2003)
(Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd)
5
previous
1 ... 11 12
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja