Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
JobeC
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän JobeC arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Daredevil (2003)
"
Oikeasti huono pätkä. Melkein kuin Judge Dredd...
"
3
Deuce Bigalow: Kymmenen dollarin gigolo (1999)
(Deuce Bigalow: Male Gigolo)
3
Hämärästä aamunkoittoon 2 (1999)
(From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money)
3
Muumion paluu (2001)
(The Mummy Returns)
3
Vampires: Los Muertos (2002)
3
Stigmata (1999)
2
2012 Doomsday (2008)
"
Saavutus saada aikaiseksi kaikilta osa-alueiltaan näinkin kammottava elokuva. Tarinassa ei ole mitään järkeä, jatkuvaa ylinäyttelemistä, äänipuoli häviää jopa itä-eurooppalaisille dubbauksille ja vielä se jatkuva uskontopropaganda. Ok, tarkoituksenani oli katsoa se toinen melkein saman niminen elokuva ja tulikin tuhlattua puolitoista tuntia tämän parissa. Ei se toinen ainakaan huonompi voi enää millään olla.
"
2
U-571 (2000)
2
Rautainen Coogan (1968)
(Coogan's Bluff)
2
Scary Movie 3 (2003)
2
Judge Dredd - tuomari (1995)
(Judge Dredd)
2
Virus (1999)
2
Jokikyttä (1993)
(Striking Distance)
2
Sinulle on postia (1998)
(You've Got Mail)
2
Morsian karkuteillä (1999)
(Runaway Bride)
2
Blues Brothers 2000 (1998)
2
Scary Movie 2 (2001)
2
The Contract Killer (1998)
(Sat sau ji wong)
2
Epic Movie (2007)
2
Gosford Park (2001)
2
1
... 42
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute