Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
JobeC
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän JobeC arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Traffic (2000)
7
Sekaisin Marista (1998)
(There's Something About Mary)
7
Wag the Dog - häntä heiluttaa koiraa (1997)
(Wag the Dog)
7
Truman Show (1998)
(The Truman Show)
7
Tank Girl (1995)
7
Ransom - lunnaat (1996)
(Ransom)
7
Ansa viritetty (1999)
(Entrapment)
7
Voi veljet, missä lienet? (2000)
(O Brother, Where Art Thou?)
7
Blade (1998)
7
Neuvottelija (1998)
(The Negotiator)
7
Erin Brockovich (2000)
7
Pelastakaa Grace (2000)
(Saving Grace)
7
Lakeuden kutsu (2000)
7
15 minuuttia (2001)
(15 Minutes)
7
Full Metal Jacket (1987)
7
Poikkeustila (1998)
(The Siege)
7
Bad Taste (1987)
7
40 päivää ja 40 yötä (2002)
(40 Days and 40 Nights)
7
Howard Sternin intiimit osat (1997)
(Howard Stern's Private Parts)
7
Wayne's World (1992)
7
1
... 12 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute