Yläpalkki
Yläpalkki
enna
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän enna arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
5
Seitsemän samuraita (1954)
(Shichinin no samurai)
5
5
Uhrilampaat (1991)
(The Silence of the Lambs)
5
Afrikan kuningatar (1951)
(The African Queen)
5
Housut pois! (1997)
(The Full Monty)
5
5
Ilmestyskirja. Nyt (1979)
(Apocalypse Now)
5
4
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
4
4
Kauriinmetsästäjä (1978)
(The Deer Hunter)
4
4
Sademies (1988)
(Rain Man)
4
4
Kauhun riivaamat (1981)
(The Evil Dead)
4
Thelma ja Louise (1991)
(Thelma & Louise)
4
4
4
Auringonlaskun katu (1950)
(Sunset Boulevard)
4
previous
1 ... 7 ... 45
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja