Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
enna
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän enna arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Ace Ventura - luonto kutsuu (1995)
(Ace Ventura: When Nature Calls)
2
American Graffiti - svengijengi '62 (1973)
(American Graffiti)
2
Kova sade (1998)
(Hard Rain)
2
Zardoz (1974)
2
Musta sade (1989)
(Black Rain)
2
Komisario Palmun erehdys (1960)
2
Shallow Grave - murhaleikki (1994)
(Shallow Grave)
2
Ghost - näkymätön rakkaus (1990)
(Ghost)
2
Miehuuskoe (1967)
(The Graduate)
2
Pikku naisia (1994)
(Little Women)
2
Päämies (1994)
(The Client)
2
Kolme väriä: Punainen (1994)
(Trois couleurs: Rouge)
2
Stuart Little (1999)
2
Hiidenpata (1985)
(The Black Cauldron)
2
Taisteluplaneetta Galactica (1978)
(Battlestar Galactica)
2
Viimeinen lohikäärme (1996)
(Dragonheart)
2
Todistaja (1985)
(Witness)
2
On aika tappaa (1996)
(A Time to Kill)
2
Aarreplaneetta (2002)
(Treasure Planet)
2
Scanners (1981)
2
1
... 33 ...
45
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute