Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
enna
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän enna arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Liekehtivä torni (1974)
(The Towering Inferno)
3
Viimeinen keisari (1987)
(The Last Emperor)
3
Terminator - tuhoaja (1984)
(The Terminator)
3
Easy Rider - matkalla (1969)
(Easy Rider)
3
Liisa Ihmemaassa (1951)
(Alice in Wonderland)
3
Lost Highway (1997)
3
M - kaupunki etsii murhaajaa (1931)
(M - Eine Stadt sucht einen Mörder)
3
Noiduttu sydän (1987)
(Angel Heart)
3
Käärme ja sateenkaari (1988)
(The Serpent and the Rainbow)
3
Tohtori Zhivago (1965)
(Doctor Zhivago)
3
My Fair Lady (1964)
3
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire! (1989)
(Great Balls of Fire!)
3
Taxi 2 (2000)
2
Velvet Goldmine (1998)
2
Gia - kauneuden kirous (1998)
(Gia)
2
Grease (1978)
2
Silja - nuorena nukkunut (1956)
2
Titanic (1997)
2
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
2
Tosi valheita (1994)
(True Lies)
2
1
... 25 ...
45
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute