Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
paltsi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän paltsi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Poliisiopisto 7 - Moskovan keikka (1994)
(Police Academy: Mission to Moscow)
4
Gremlins 2 - uusi pesue (1990)
(Gremlins 2: The New Batch)
4
Poliisiopisto 3 - jatkokoulutuksessa (1986)
(Police Academy 3: Back in Training)
4
Poliisiopisto 5 - tehtävä Miami Beach (1988)
(Police Academy 5: Assignment: Miami Beach)
4
Poliisiopisto 6 - suuri rikosaalto (1989)
(Police Academy 6: City Under Siege)
4
Mestarit 2 (1994)
(The Mighty Ducks 2)
4
Nunnia ja konnia (1992)
(Sister Act)
4
Face/Off - kahdet kasvot (1997)
(Face/Off)
4
Scary Movie (2000)
4
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
4
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
4
Imperiumin vastaisku (1980)
(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
4
Yksin kotona (1990)
(Home Alone)
4
Kolme miestä ja baby (1987)
(3 Men and a Baby)
4
Levottomat 3 (2004)
4
Nunnia ja konnia 2: Lisää säpinää (1993)
(Sister Act 2: Back in the Habit)
3
Poliisiopisto (1984)
(Police Academy)
3
1
... 5
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute