Yläpalkki
Yläpalkki
paltsi
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän paltsi arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
8
Pelkoa ja inhoa Las Vegasissa (1998)
(Fear and Loathing in Las Vegas)
8
Animatrix (2003)
(The Animatrix)
8
8
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
8
7
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
7
7
Romeon on kuoltava (2000)
(Romeo Must Die)
7
Tanssii susien kanssa (1990)
(Dances with Wolves)
7
7
Battle Royale (2000)
(Batoru rowaiaru)
7
Infernal Affairs (2002)
(Mou gaan dou)
7
7
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
7
7
Final Fantasy (2001)
(Final Fantasy: The Spirits Within)
7
Aikakone (2002)
(The Time Machine)
6
6
Apinoiden planeetta (2001)
(Planet of the Apes)
6
previous
1 2 ... 5
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja