Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jugetzu
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jugetzu arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pingviinien matka (2005)
(La marche de l'empereur)
10
The Ballad of Buster Scruggs (2018)
10
40 Years of Rocky: The Birth of a Classic (2020)
10
Grindhouse: Planet Terror (2007)
(Planet Terror)
10
Legendat kehässä (2013)
(Grudge Match)
10
Koko potti (2000)
(The Whole Nine Yards)
10
Tango ja Cash (1989)
(Tango & Cash)
10
Transsiberian (2008)
"
Aivan loistava!
"
10
Machete (2006)
10
Who Killed Captain Alex? (2010)
"
Olihan tämä aivan paras.
"
10
Reprisal (2018)
10
Reach Me (2014)
10
Máhccan - kotiinpaluu (2023)
(Máhccan)
10
Get Carter (2000)
10
Saw VI (2009)
"
Aivan loistava. Todella paskan työpäivän jälkeen tämä osasi piristää fiiliksen ihan kympillä. Parempi kuin pari edellistä osaa.
"
10
Hevi reissu (2018)
"
Rektum!
"
10
Ammattitappajat (1995)
(Assassins)
10
Die Hard 2 - vain kuolleen ruumiini yli (1990)
(Die Hard 2)
10
Zombieland (2009)
"
Kaikki oli kyllä just kohillaan.
"
10
Bileet Roxburyssa (1998)
(A Night at the Roxbury)
"
Paras ysärikomedia tähän mennessä. Paranee joka katselukerralla :)
"
10
1
... 5 ...
148
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute