Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tuomari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Tuomari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kopps (2003)
5
Juomahemmo (1998)
(The Waterboy)
5
I Spy (2002)
5
Hei, kuka puhuu (1989)
(Look Who's Talking)
5
Varjojen valtakunta: Evoluutio (2006)
(Underworld: Evolution)
5
Independence Day - maailmojen sota (1996)
(Independence Day)
4
Unbreakable - särkymätön (2000)
(Unbreakable)
4
Space Jam (1996)
4
The Blues Brothers (1980)
4
Plan 9 from Outer Space (1959)
4
Godzilla (1998)
4
Evoluutio (2001)
(Evolution)
4
Mad Max 2 - asfalttisoturi (1981)
(Mad Max 2: The Road Warrior)
4
Unensieppaaja (2003)
(Dreamcatcher)
4
Viidakon Ykä (1997)
(George of the Jungle)
4
Armageddon (1998)
4
Austin Powers - kumma jätkä (1997)
(Austin Powers: International Man of Mystery)
4
X-Files: Taistelu tulevaisuudesta (1998)
(X-Files: Fight the Future)
4
Mr. & Mrs. Smith (2005)
4
Hollow Man - mies ilman varjoa (2000)
(Hollow Man)
4
1
... 20 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute