Yläpalkki
Yläpalkki
Tuomari
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Tuomari arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Truman Show (1998)
(The Truman Show)
9
9
9
9
Babylon 5: Tie Babyloniin (1998)
(Babylon 5: In the Beginning)
9
Madagascarin pingviinien joulukepponen (2005)
(The Madagascar Penguins in a Christmas Caper)
9
9
9
Sademies (1988)
(Rain Man)
9
9
9
Ritarin tarina (2001)
(A Knight's Tale)
9
Leon (1994)
(Léon)
9
Tahraton mieli (2004)
(Eternal Sunshine of the Spotless Mind)
9
Yksi lensi yli käenpesän (1975)
(One Flew Over the Cuckoo's Nest)
9
Amélie (2001)
(Le fabuleux destin d'Amélie Poulain)
9
9
Tanssii susien kanssa (1990)
(Dances with Wolves)
9
Ghost in the Shell 2: Innocence (2004)
(Koukaku kidoutai 2: Inosensu)
9
Kolmannen asteen yhteys (1977)
(Close Encounters of the Third Kind)
9
previous
1 2 ... 22
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja