Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jouilalask
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kunnes toisin todistetaan (1990)
(Presumed Innocent)
7
Moulin Rouge! (2001)
7
Vaarallisia valheita (1941)
(Suspicion)
7
Syyttömät silminnäkijät (1989)
(See No Evil, Hear No Evil)
7
Sido minut! Ota minut! (1990)
(¡Átame!)
7
Kuoleman merkki (1990)
(Marked for Death)
7
Intimacy (2001)
7
Pilvikallion vauhtikisat (1975)
(Flåklypa Grand Prix)
7
Nakuna (2000)
(Naken)
"
Paremmankin elokuvan olisi aiheesta saanut lisäämällä vauhtia ja anarkistisuutta. Mutta "Päiväni murmelina" elokuvan ystävälle tuotti hupia näinkin.
"
7
Hirveetä herätä Renossa (2002)
(Waking Up in Reno)
7
Koston hetki (1990)
(State of Grace)
7
Frankensteinin morsian (1935)
(Bride of Frankenstein)
7
Aarresaari (1990)
(Treasure Island)
7
Kovat kihot (1987)
(Big Shots)
7
Oikeuden puolesta (1987)
(Extreme Prejudice)
7
SF-paraati (1940)
7
Tucker - mies ja unelma (1988)
(Tucker: The Man and His Dream)
7
Viimeinen yhteys: The Dead Zone (1983)
(The Dead Zone)
7
Muuttohaluton poikamies (2006)
(Failure to Launch)
7
Da Vinci -koodi (2006)
(The Da Vinci Code)
7
1
... 61 ...
94
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute