Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jouilalask
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Roxanne (1987)
7
Cadence (1990)
7
Drugstore Cowboy (1989)
7
Zardoz (1974)
7
Tulimyrsky (1991)
(Backdraft)
7
Excalibur - sankarin miekka (1981)
(Excalibur)
7
Täydellinen sotilas (1992)
(Universal Soldier)
7
Ukkossydän (1992)
(Thunderheart)
7
The Howling - ulvonta (1981)
(The Howling)
7
Kahdet kasvot (1992)
(Raising Cain)
7
Uuno Turhapuro muuttaa maalle (1986)
7
Jokikyttä (1993)
(Striking Distance)
7
Kaivosmiehen tytär (1980)
(Coal Miner's Daughter)
7
Kalpea ratsastaja (1985)
(Pale Rider)
7
Kasvoton mies (1993)
(The Man Without a Face)
7
Bostonin kuristaja (1968)
(The Boston Strangler)
7
Hip hei hutsu! (2004)
(Hip Hip Hora!)
7
Dodgeball - boltsit pelissä (2004)
(Dodgeball: A True Underdog Story)
7
American Pie: The Wedding (2003)
(American Wedding)
7
Kummisetä III (1990)
(The Godfather: Part III)
7
1
... 55 ...
94
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute