Yläpalkki
Yläpalkki
jouilalask
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Lihaa ja verta (1985)
(Flesh+Blood)
8
8
Kaalisota (2000)
(Mrs Caldicot's Cabbage War)
8
8
Serkkuni Vinny (1992)
(My Cousin Vinny)
8
8
Pieni mies Tate (1991)
(Little Man Tate)
8
8
Syntynyt 4. heinäkuuta (1989)
(Born on the Fourth of July)
8
Isku Kolumbiaan (1994)
(Clear and Present Danger)
8
8
8
Valkohammas (1991)
(White Fang)
8
8
Valtapeli (1972)
(The Candidate)
8
Missä olet, Susan? (1985)
(Desperately Seeking Susan)
8
8
Pako Alcatrazista (1979)
(Escape from Alcatraz)
8
8
8
previous
1 ... 30 ... 94
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja