Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jouilalask
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Noiduttu sydän (1987)
(Angel Heart)
8
Havukka-ahon ajattelija (2009)
8
The Fifth Element - puuttuva tekijä (1997)
(The Fifth Element)
8
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
8
Die Hard 2 - vain kuolleen ruumiini yli (1990)
(Die Hard 2)
8
Likainen Harry (1971)
(Dirty Harry)
8
Herrasmieshuijarit (1988)
(Dirty Rotten Scoundrels)
8
Verkossa (1994)
(Disclosure)
8
Fantasia (1940)
8
Kuumat kinkut (1982)
(Fast Times at Ridgemont High)
8
Morsiamen isä (1991)
(Father of the Bride)
8
Iso susi kutsuu (1964)
(Father Goose)
8
Firma (1993)
(The Firm)
8
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
8
Haamujengi 2 (1989)
(Ghostbusters 2)
8
007 ja Kultasormi (1964)
(Goldfinger)
8
Hyvää huomenta, Vietnam (1987)
(Good Morning, Vietnam)
8
Sumuisten vuorten gorillat (1988)
(Gorillas in the Mist: The Story of Dian Fossey)
8
Gremlins - riiviöt (1984)
(Gremlins)
8
Gremlins 2 - uusi pesue (1990)
(Gremlins 2: The New Batch)
8
1
... 28 ...
94
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute