Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Tupla-Uuno (1988)
4
Vääpeli Körmy - Taisteluni (1994)
4
Noidan oppipoika (2010)
(The Sorcerer's Apprentice)
4
Romeon on kuoltava (2000)
(Romeo Must Die)
4
Uuno Epsanjassa (1985)
4
Vääpeli Körmy ja etelän hetelmät (1992)
4
Vääpeli Körmy ja marsalkan sauva (1990)
4
Wendellin stoori (2005)
(The Wendell Baker Story)
4
Polly tuli kuvioihin (2004)
(Along Came Polly)
4
Kahdeksanjalkaiset kummajaiset (2002)
(Eight Legged Freaks)
4
Hei, taas me lennetään! (1982)
(Airplane II: The Sequel)
4
Lisa - unelmien nainen (1985)
(Weird Science)
4
Määränpäänä Graceland (2001)
(3000 Miles to Graceland)
4
Flubber - maailman mahtavin mönjä (1997)
(Flubber)
4
Covenant - vainotut ja vaaralliset (2006)
(The Covenant)
"
Alku oli melkeinpä lupaava, mutta loppupuolelle ei imeisesti riittänyt enää ideoita ja tyydyttiin vain TV-sarjatasoiseen rymistelyyn. Hoh hoijaa.
"
4
John Carpenterin Vampyyrit (1998)
(Vampires)
4
30 päivää kaamosta (2007)
(30 Days of Night)
4
Dog Soldiers (2002)
4
End of Days (1999)
4
Sekaisin suhteessa (2007)
(The Heartbreak Kid)
4
1
... 99 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute