Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Alakynnessä (2004)
(Undertow)
5
Vampires on Brooklyn (1995)
5
Kiviset ja Soraset (1994)
(The Flintstones)
5
Robin Hood: Sankarit sukkahousuissa (1993)
(Robin Hood: Men in Tights)
5
Maleficent - Pahatar (2014)
(Maleficent)
5
Karate Kid saa seuraajan (1994)
(The Next Karate Kid)
5
Murha Hollywoodissa (2003)
(Hollywood Homicide)
5
Erämaa syö miestä (1999)
(Ravenous)
5
Dynamiitti-Napoleon (2004)
(Napoleon Dynamite)
5
Romanovin kivet (1993)
5
Joen asunto (1996)
(Joe's Apartment)
5
Blade: Trinity (2004)
5
Vaimoni on noita (2005)
(Bewitched)
5
Ansassa (2002)
(Trapped)
5
Kyttäkaksikko (1989)
(K-9)
5
Uuno Turhapuron poika (1993)
5
Lost Souls - kadotetut sielut (2000)
(Lost Souls)
5
8œ naista (1999)
(8œ Women)
5
Your Highness (2011)
5
Colombiana (2011)
5
1
... 93 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute