Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Salaliitto High Schoolissa (2008)
(Assassination of a High School President)
5
Poseidon (2006)
5
Pineapple Express - ohutta yläpilveä (2008)
(Pineapple Express)
5
Poltergeist (1982)
5
Villit kuviot 2 (2004)
(Wild Things 2)
5
Frida (2002)
5
Demolition Man (1993)
5
Karate Kid III (1989)
(The Karate Kid, Part III)
5
Syksy New Yorkissa (2000)
(Autumn in New York)
5
Ennustus (1976)
(The Omen)
5
Uhrijuhla (1973)
(The Wicker Man)
5
Ice Age 3: Dinosaurusten aika (2009)
(Ice Age: Dawn of the Dinosaurs)
5
Dyyni (1984)
(Dune)
5
Kuu on vaarallinen (1962)
5
Hurjapäät (2001)
(The Fast and the Furious)
5
Perfect Stranger - vaara verkossa (2007)
(Perfect Stranger)
5
Poliisiopisto 2 - eka komennus (1985)
(Police Academy 2: Their First Assignment)
5
Kanuunankuularalli (1981)
(The Cannonball Run)
5
Aikamatka (2003)
(Timeline)
5
Yö ei tunne armoa (1994)
(Death and the Maiden)
5
1
... 86 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute