Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Nimeni on Fletch (1985)
(Fletch)
5
Sinussa on se jokin (1999)
(She's All That)
5
Original Sin - perisynti (2001)
(Original Sin)
5
Pyhä myyntitykki (1998)
(Holy Man)
5
Putkimiehen unelma (2002)
(Pipe Dream)
5
The Net - verkko kiristyy (1995)
(The Net)
5
Shattered (2007)
(Butterfly on a Wheel)
5
Killers (2010)
5
Muumio: Lohikäärmekeisarin hauta (2008)
(The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor)
5
Bring It On - anna palaa! (2000)
(Bring It On)
5
Painajainen perheessä (2004)
(Meet the Fockers)
5
Kohtalon kirja (2003)
5
The Howling - ulvonta (1981)
(The Howling)
5
Karvinen elokuva (2004)
(Garfield: The Movie)
5
Cocoon - nuoruudenlähde (1985)
(Cocoon)
5
Blood & Chocolate (2007)
(Blood and Chocolate)
5
Kuuma suhde (1988)
(Two Moon Junction)
5
Hitman (2007)
5
Vaihtamalla paranee (2010)
(The Switch)
5
Rocky VI (1986)
5
1
... 84 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute