Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hurjapäät 4 (2009)
(Fast & Furious)
6
Scream (1996)
5
Just Married (2003)
5
Scary Movie (2000)
5
Crank (2006)
5
Isku iskusta (1992)
(Rapid Fire)
5
Minin eka kerta (2006)
(Mini's First Time)
5
Kuningas Ralph (1991)
(King Ralph)
5
Rambo: Taistelija 3 (1988)
(Rambo III)
5
Billin ja Tedin uskomaton seikkailu (1989)
(Bill & Ted's Excellent Adventure)
5
Dave (1993)
5
Billin ja Tedin maailma (1991)
(Bill & Ted's Bogus Journey)
5
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
5
Luojan tähden paetkaa! (1979)
(The Amityville Horror)
5
In Hell (2003)
(The Savage)
5
Kersantti Bilko (1996)
(Sgt. Bilko)
5
Leviathan - kuoleman laiva (1989)
(Leviathan)
5
Ihanat naiset rannalla (1998)
(Underbara kvinnor vid vatten)
5
Smokin' Aces (2006)
5
Predator 2 - saalistaja (1990)
(Predator 2)
5
1
... 82 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute