Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Mr. & Mrs. Smith (2005)
6
Sokkotreffit (1987)
(Blind Date)
6
Toisten rahat (1991)
(Other People's Money)
6
Kuinka hukata kundi 10 päivässä (2003)
(How to Lose a Guy in 10 Days)
6
Ocean's Twelve (2004)
6
Ranskalainen suudelma (1995)
(French Kiss)
6
Ong-bak - kadonneen patsaan metsästys (2003)
(Ong-bak)
6
Nemesis (1993)
6
Body Snatchers (1993)
6
Unissakävelijä (2000)
(Sleepwalker)
6
Nytpä tahdon olla mä (2002)
(Être et avoir)
6
Sabrina, teininoita (1996)
(Sabrina the Teenage Witch)
6
Rakkauden jäljillä (2005)
(A Lot Like Love)
6
Emmanuelle 2 (1975)
(Emmanuelle: L'antivierge)
6
Aikakone (2002)
(The Time Machine)
6
The Day After Tomorrow (2004)
6
Ken Park (2002)
6
Kuka sanoo tahdon (1997)
(My Best Friend's Wedding)
6
Stuck On You (2003)
6
PTU (2003)
6
1
... 74 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute